Referencie

Pridajte sa aj Vy medzi našich spokojných zákazníkov

AUTOBAZAR.eu

Najväčšia ponuka áut nielen na Slovensku! Viac ako 650 000 inzerátov.

Topreality.sk

Server TopReality.SK je internetový realitný portál patriaci návštevnosťou medzi top najnavštevovanejšie servery v oblasti realít. Aby ste mohli využívať služby serveru, je nutné sa zaregistrovať. Súkromnou osobou sa myslí súkromná osoba (teda nie firma), ktorá inzeruje výlučne vlastnú nehnuteľnosť prostredníctvom nášho portálu. Súkromná inzercia je spoplatnená.

Amenit

Spoločnosť Amenit s.r.o. sa od roku 1998 zameriava na vývoj softvéru primárne pre platformy Microsoft, dodávkou bezpečnostných a antivírusových produktov a správou sietí.

Radio Services

Projekt Radio Services umožňuje nákup štyroch unikátnych rozhlasových staníc. Spoločnosť Radio Services a.s. Vám prináša model efektívneho nákupu rozhlasového priestoru a webových stránok našich rozhlasových staníc. Týždenne zasiahne viac ako 1.600.000 poslucháčov!

Vermont

Spoločnosť VERMONT Holding a.s., so sídlom v Prahe, zastupuje prestížne odevné značky GANT, La Martina, a Peak Performance na území Českej republiky, Slovenska a Maďarska.

Pricemania

Pricemania pre vás denne porovnáva ceny a kvalitu internetových obchodov. Povedali sme si, že by bolo fajn mať na jednom miesto informácie o cenách internetových predajcov a zároveň ich kvalite, aby sme sa vedeli lepšie rozhodovať pri nákupe cez internet. Od roku 2007 tak postupne dopĺňame databázu a pridávame nové užitočné služby, ktoré vám uľahčia vaše on-line nákupy. Aktuálne porovnávame 500 000 produktov z ponuky 4 000 e-shopov, medzi nimi najväčšie slovenské e-shopy, ako sú Hej.sk, Alza.sk, Mall.sk, Shark.sk, TPD.sk, Martinus.sk, Parfums.sk a stovky ďalších.

Europa 2

Europa 2 začala vysielať 12. decembra 2009. Formát rádia je CHR (Contemporary hit radio), ktoré je zamerané na cieľovú skupinu poslucháčov vo veku 18-34 rokov. Stanica vysiela na 14 terestriálnych vysielačoch, internete a satelite. Europa 2 je piatou najpočúvanejšou rozhlasovou stanicou, ktorú počúva denne 329 000 poslucháčov, týždenne Europu 2 počúva 842 000 poslucháčov.

STM Power a.s.

Spoločnosť STM POWER a. s. bola založená v roku 2001. Základný zámer vychádzal z pôvodného záujmu zakladateľov vytvoriť spoločnosť, ktorej činnosť bude orientovaná na poskytovanie služieb v oblasti hydrotechniky. Tento záujem určil hlavné ciele a rozsah prvotného podnikateľského zámeru založeného na modernizácii, rekonštrukcii, oprave a výrobe strojných zariadení pre vodné elektrárne a vodné diela (stavby). Znalosť prostredia a prenesené dlhoročné odborné skúsenosti boli predpokladom rýchleho rozvoja spoločnosti.