Najväčšia ponuka áut nielen na Slovensku! Viac ako 1 000 000 inzerátov.

Server TopReality.SK je internetový realitný portál patriaci návštevnosťou medzi top najnavštevovanejšie servery v oblasti realít. Aby ste mohli využívať služby serveru, je nutné sa zaregistrovať. Súkromnou osobou sa myslí súkromná osoba (teda nie firma), ktorá inzeruje výlučne vlastnú nehnuteľnosť prostredníctvom nášho portálu. Súkromná inzercia je spoplatnená.

Firma Amenit s.r.o. (*1998) se zabývá vývojem zakázkového software (primárně na platformách Microsoft), dodávkou bezpečnostních a antivirových produktů a správou sítí s využitím dlouholetých zkušeností.

Projekt Radio Services umožňuje nákup štyroch unikátnych rozhlasových staníc. Spoločnosť Radio Services a.s. Vám prináša model efektívneho nákupu rozhlasového priestoru a webových stránok našich rozhlasových staníc. Týždenne zasiahne viac ako 1.600.000 poslucháčov!

Spoločnosť VERMONT Holding a.s., so sídlom v Prahe, zastupuje prestížne odevné značky GANT, La Martina, a Peak Performance na území Českej republiky, Slovenska a Maďarska.

Pricemania pre vás denne porovnáva ceny a kvalitu internetových obchodov. Povedali sme si, že by bolo fajn mať na jednom miesto informácie o cenách internetových predajcov a zároveň ich kvalite, aby sme sa vedeli lepšie rozhodovať pri nákupe cez internet. Od roku 2007 tak postupne dopĺňame databázu a pridávame nové užitočné služby, ktoré vám uľahčia vaše on-line nákupy. Aktuálne porovnávame 500 000 produktov z ponuky 4 000 e-shopov, medzi nimi najväčšie slovenské e-shopy, ako sú Hej.sk, Alza.sk, Mall.sk, Shark.sk, TPD.sk, Martinus.sk, Parfums.sk a stovky ďalších.

Spoločnosť STM POWER a. s. bola založená v roku 2001. Základný zámer vychádzal z pôvodného záujmu zakladateľov vytvoriť spoločnosť, ktorej činnosť bude orientovaná na poskytovanie služieb v oblasti hydrotechniky. Tento záujem určil hlavné ciele a rozsah prvotného podnikateľského zámeru založeného na modernizácii, rekonštrukcii, oprave a výrobe strojných zariadení pre vodné elektrárne a vodné diela (stavby). Znalosť prostredia a prenesené dlhoročné odborné skúsenosti boli predpokladom rýchleho rozvoja spoločnosti.